(ВИДЕО) ОБЈАВИЛ СНИМКА – Вереникот на Меган Фокс го удрила струја на концерт: „Ми се крена косата!“

Музичарот Machine Gun Kelly доживеал струен удар за време на неговиот последен концерт.
Вереникот на Меган Фокс на својата инстаграм приказна објави видео на кое може да се види како во еден момент целата коса му се крева во воздухот.
„Ме удри струја и косата ми се крена“, напишал музичарот под видеото.


Кели не открил повеќе детали за тоа колку силно добил струен удар, но TMZ објави дека не е потребна медицинска помош.
Тие исто така објавиле дека по речиси двочасовниот концерт на MGK, тој и неговата свршеница Меган Фокс присуствувале на забавата на Дрејк на Super Bowl.


Кели би требало да настапи на забавата на Sports Illustrated Super Bowl во сабота навечер.

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворање на групната изложба „Професори и студенти“

Вечерва во галеријата на Младинскиот Културен Центар во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе …