Tag Archives: Меган Фокс

(ФОТО) Глумицата, која ја сметаат за најубава жена на светот, открила со кој сериозен психички проблем се бори

Во заедничкото интервју со нејзиното момче Машин Ган Кели за британскиот GQ Style, актерката Меган Фокс отворено зборувала за своите несигурности. Актерката изјавила дека поради дисморфија (психолошки проблем што го карактеризира искуството на пациентот дека делови од нејзиното тело се деформирани, непривлечни, грди, додека дефектот за кој зборува е едвај …

Повеќе »

(ФОТО) Работела во кафуле облечена како БАНАНА, била злоставувана… Познатата глумица признала дека има комплекси!

Меган Фокс се прославила откако машко списание ја прогласило за најсекси жена на светот во 2008. година. Нејзините родители Глорија Дарлен и Френклин Томас Фокс се развеле кога таа имала три години. Во едно интервју, актерката рекла дека нејзината мајка и татко биле многу строги и дека никогаш не и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Меган Фокс проговорила за сексуалното вознемирување на режисер: „Бев во осмо одделение!“

Интервјуто на актерката Меган Фокс во студиото на комичарот Џими Кимел од 2009. година деновиве стана повторно актуелно на Интернет и ги налути корисниците на социјалните мрежи и активисти за човекови права. Во интервјуто, Меган зборувала за сексуалното вознемирување што го доживеала како 15-годишна на сетот на филмот на Мајкл …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бракот на Меган Фокс пропаднал поради ова видео:Премногу страст помеѓу неа и раперот!

Актерот Брајан Остин Грин неодамна објави дека после 10. години брак неговата сопруга Меган Фокс, инаку која многумина ја оквалификуваат како најубава жена во светот, го оставила, но не навлегувал во детали, за да сега едно видео без зборови ги објасни причините на разделбата на актерите кои имаат три деца… …

Повеќе »

Глумецот кој е 10. години во брак со Меган Фокс признал:„Ме остави…“

Актерот Брајан Остин Грин проговорил за раскинување со Меган Фокс со која е во брак скоро 10. години. Во својот подкаст, актерот најпознат по улогата во „Беверли Хилс 90210“ рекол дека парот бил разделен со месеци, откако сфатил дека се оддлечиле. Грин и Фокс се во брак од 2010 година …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ ЈА ИНТЕРЕСИРААТ НЕГАТИВНИТЕ КОМЕНТАРИ-СИНОТ НА ПОЗНАТАТА ГЛУМИЦА ИМА 6. ГОДИНИ И САКА ДА СЕ ОБЛЕКУВА КАКО ДЕВОЈЧЕ: На училиште сите го исмејуваат поради фустаните, но славната мајка го охрабрува и подржува!

Меган Фокс (33) на врвот на славата се повлече од јавниот живот за да се посвети на семејството. Со сопругот Брајан Остин Грин, таа има три сина – Ноа, Боди и Џурни, и би можело да се каже дека е целосно отворена за желбите на нејзините момчиња. Меган неодамна гостуваше …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Операциите ги деформирале: Погледнете славни личности пред и после операција!

Пластичните операции меѓу познатите и славните денес се сосема вообичаена работа. Естетските операции меѓу славните фаци некогаш биле табу-тема, но денес се сосема вообичаена појава Со други зборови, малку има славни кои не користеле услуги на пластични хирурзи за дополнително се разубават, но сеуште им е проблем да признаат што …

Повеќе »

(ФОТО) Секоја има свој фактор: Тие се меѓу најубавите на светот

Крајот на годината донесува разни листи, меѓу кои и оние за најубавите луѓе на светот. Овие 13. дами според гласањето на 150.000 корисници на платформата rankong.com се прогласени за најзгодни… Кристен Бел Иако не е „развикана“, убавата русокоса, заслужено се нашла на листата. А, дека е успешна комичарка покажала во …

Повеќе »