(ВИДЕО) НАЈСТРАШЕН ТАНЦ СО ВОЛЦИТЕ: Оваа жена живее со овие ѕверови и она што им го дозволува е „ужасно“!

Волците се посебни суштества, еден ги обожаваат, им се восхитуваат, некои се плашат од нив, а други ги мразат.
Сепак ова видео ќе ве помести од местото, кога ќе видите дека оваа девојка буквално живее во чопор од волци. Разговара со нив, игра, руча…
Кога волците ќе ја видат трчаат кон неа, ја гушкаат, скокаат врз неа, ја бакнуваат, навистина неверојатна сцена.


Понекогаш се случува некој од волците во играта да ја изгреба или малку касне.
Навистина ќе ви застане срцето кога ќе видите глутница од волци кои трчаат кон девојката.


Pogledajte ovaj video neće vas sigurno ostaviti ravnodušnim.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Најточниот и најдеталниот летен хороскоп е пред вас: Проверете што го чека вашиот знак во следните 3 месеци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …