(ВИДЕО) Можна нова средба на принцовите Вилијам и Хари: Дали браќата ќе се видат на важен настан за кралското семејство?

Принцот Вилијам и принцот Хари се обединија за да претстават документарен филм за принцот Филип.
Официјалниот трејлер за новиот документарец за принцот Филип беше објавен во саботата и покажува како кралското семејство се сеќава на извонредниот живот на починатиот крал. Снимањето започнува со тоа што принцот Вилијам вели: „Тој секогаш беше одличен и стоеше зад се што правевме“.


Филмот ќе се емитува на 22. септември, а има наслов „Принцот Филип: Кралското семејство се сеќава“. Програмата ги вклучува сите деца на кралицата Елизабета и принцот Филип: принцот Чарлс, принцезата Ана, принцот Ендру и принцот Едвард. Содржи и интервјуа со возрасните внуци на починатиот војвода, кои покрај Вилијам и Хари, ја вклучуваат и Зара Тиндал, пишува Hello.
Ова е исто така можност за повторна средба на Вилијам и Хари, и ќе видиме дали ќе дојде нивната нова средба повторно.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …