(ВИДЕО) ИЛЈАДНИЦИ ЛУЃЕ ГО ПОГЛЕДНАЛЕ ВИДЕОТО, МОРАТЕ И ВИЕ: Урнебесните реакции на овие малечки ќе ве насмеат до солзи!

Ова видео е доказ дека децата понекогаш се многу попаметни и поснаодливи од нас возрасните…
Родителите често објавуваат урнебесни видеа од своите малечки на социјалните мрежи, па така настанала оваа компилација. Ова видео ги спојува неодоливите реакции на децата кои сигурно ќе ве насмеат и ќе ви го разубават денот.
Освен што се премногу слатки, некои бебиња се и вистински генијалци, а со свои очи нема да верувате што се’ умеат и што им паѓа на памет.
Во компилацијата на преслатки достигнувања, имаме бебе кое составува Рубикова коцка, бебе кое успеало да прошверцува кученце во куќата, бебе кое знае да користи стапчиња за јадење…
Погледнете и обидете се да не се насмеете:


Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПОВЕЌЕ ОД 2.600 ИСПИТАНИЦИ – Истражувањето открило психолошка особина кај луѓето која е поврзана со неверство

Неверството е една од главните причини зошто луѓето ги прекинуваат врските. Но, она што е …