(ВИДЕО) Фудбалери и новинарки: Љубовна сторија или не!?

Фудбалерите се често на малите екрани, не само поради преносите од нивните мечеви туку и во улога на интервјуирани од страна на новинарите или новинарките.
Погледнете какви како соговорници биле некои од нив како Касиљас, Златан Ибрахимовиќ, Пол Погба,Дрогба…


Soccer players & Journalists : A Love Story… Or Not !! 😂😘

Soccer players & Journalists : A Love Story… Or Not !! 😂😘


Posted by Oh My Goal on Dienstag, 15. August 2017

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 22.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: На Овенот му претстои успешен и активен ден, без разлика дали се работи …