(ВИДЕО) Доналд Трамп пазари во супермаркет

Американскиот претседател, Доналд Трамп, повторно сакал да се покаже во светло како вистински Американец. Во рамките на својата посета на Јута решил да скршне од протоколот и отишол во супермаркет.
Секако, купил од најквалитетните копири, кои традиционално доаѓаат од Јута, и сам ја возел количката до касата, но…


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 29.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Овенот денес би можел да очекува некои важни промени поврзани со планирањето на …