(ВИДЕО) 4.000.000 ЛУЃЕ ВО ШОК ГЛЕДАЛЕ ШТО И СЕ ЗАГЛАВИЛО МЕЃУ НОЗЕ: „Зачекорив, слушнав писок и видов нешто ЦРНО!

Една жена се згрозила откако открила жив лилјак кој виси од нејзиното меѓуножје откако го слушнала како писка.


Корисничка на „Тикток“ објавила видео на кое се гледа како лилјак виси од нејзините панталони, и оттогаш има собрано повеќе од 4.100.000 прегледи. Во видеото, таа ја покажува својата реакција и во шок вели: “Како ми се случи ова?”, Пред да го покаже меѓуножјето и лилјакот кој цврсто се држел за панталоните, додавала: “Тоа е проклето лилјак. Не излегувај во природата! ”


@tkazig#fypシ #funny

♬ original sound – TkaziG


“Се што знам е дека направив чекор и слушнав писок. Погледнав надолу и видов нешто црно”, објаснува таа во коментарите. Корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од нејзината несреќа, а многумина не можеле да поверуваат дека таа не почувствувала дека некое животно се закачило за неа.
„Веројатно само бараше топло место за да се сокрие“, коментирал еден корисник, додека друг корисник вели: „Ќе умрев од страв ако го најдов на тој начин“.
Таа подоцна во коментарите открила што се случило со животното и како се ослободило од него. „Резиме: Мојот сопруг го грабна, тој почина од повреди поврзани со мачката, мачката беше негативна за беснило. РИП Влад”, напишала таа.


@tkazigrepost due to popular demand 🤣 #lifeisgooddance #funny #fypシ

♬ Its frickin bats – OG memes

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскопски знаци со кои не е лесно да се биде во врска: Сакаат независност и тешко се врзуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …