Урнебесното видео е хит на Инстаграм, совршено покажува како изгледа секој татко на плажа

На социјалните мрежи кружи смешно видео кое одлично покажува како изгледаат татковците кога се на плажа.

Речиси сите се во иста поза, а колку подолго го гледате видеото, толку е подобро. 😃


View this post on Instagram

A post shared by PubiPosts (@pubiposts)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …