Tag Archives: жена со гулаби

(ФОТО) Тажна судбина на жената со гулабите од филмот „Сам дома“: Приказната која ја споделила крши срца!

Бренда Фрикер, позната по улогата во филмот „Сам дома 2“, каде ја играше жената со гулабите, изјавила дека претстојните празници за жал нема да и бидат убави. Бренда Фрикер (75), која е позната по филмот „Сам дома 2“, открила дека Божиќ ќе го помине сама. Жената со гулаби, како што …

Повеќе »