Tag Archives: префрлувања

(ВИДЕО) Маж исмејувал жена во теретана, сега сите и се восхитуваат за начинот на кој возвратила!

КАТ Камалани одлучила на најдобар можен начин да одговори на сексистичкиот коментар на маж во салата. Оваа стјуардеса и мајка на две деца дошла да крева тегови. Еден маж и пришол и ја прашал дали мисли дека може да крене 15 килограми. „Реков дека ќе земам тежина од 45 килограми. …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ САКА ДА СЕ ЗАПУШТИ – МИ ВЕЛАТ ДЕКА СО „МОИТЕ КАНЏИ“ ГО ПОВРЕДУВАМ ДЕТЕТО: На млада мајка и префрлуваат дека не води доволно грижа за бебето бидејќи секогаш е дотерана!

Кога забременила, сите и велеле дека дошол крајот на нејзиното дотерување и дека никогаш нема да има убава фризура, нокти и дека нема да води живот на кој била навикната, а сега сите е се љубоморни. Младата мајка, Деми Луиз од Есекс, рекла дека и покрај новороденото бебе, таа секогаш …

Повеќе »