Tag Archives: пластични операции

(ФОТО) НЕКОГАШ И СЕГА – Беше една од најубавите жени на светот: Оваа убавица денес е потполно непрепознатлива

Таа го променила својот личен опис… Една од најубавите жени на светот, Феј Данавеј, покрај актерскиот талент, публиката ја маѓепса и со својата убавина. Сепак, дека годините си го емале данокот говори и фактот што денес природната убавица целосно го променила својот личен опис, а нејзините верни обожаватели секојдневно коментираат …

Повеќе »

(ВИДЕО) ШТО Е ВИСТИНАТА: Нови тврдења – Шарлин од Монако се крие поради неуспешна пластична операција и страшни лузни на лицето?

Се појавија нови информации за принцезата Шарлин, која моментално е на лекување во Швајцарија. Како што претходно истакна нејзиниот сопруг, принцот Алберт, тоа и била желба бидејќи не се чувствувала психички добро, а нејзиниот татко Мајк Висток неодамна коментирал за се. Тој се огласил поради бројните шпекулации во јавноста за …

Повеќе »

(ФОТО) Нови фотографии: Познатиот глумец не личи на себе – Дали го препознавате?

Последниве години за него не се пишува поради неговите значајни филмски улоги, туку поради пластичните операции и неговиот непрепознатлив изглед. Мики Рурк (или Рорк, како што велат дека е правилно) низ годините драстично го промени својот изглед, а на последните фотографии од пред три дена ретко кој би го препознал. …

Повеќе »

(ФОТО) Колку естетски операции направила Кајли Џенер? Фотографиите некогаш и сега откриваат се!

Кајли Џенер своето детство го помина пред камера, а нејзината трансформација од слатко девојче во ѕвезда на денешницата беше проследена од бројни медиуми. Нејзината денешна појава е се освен на „растење“. Кајли Џенер (23) порасна во центарот на медиумското внимание. Нејзината трансформација од девојка во тинејџерка, а сега и мајка, …

Повеќе »

(ФОТО) Бившиот сопруг ја обвинил популарната старлета дека со пластичните операции ги плаши децата

После страшните слики од Кети Прајс, се огласи нејзиниот поранешен сопруг, кој е загрижен и лут. Киријан Хејлер (34), поранешниот сопруг на англиската старлета Кети Прајс (42) е лут поради нејзината последна серија пластични операции. Децата на Кети Прајс се преплашени Киријан и Кети Прајс се разведоа на почетокот на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ Вознемирувачки фотографии) На познатата манекенка и бил загрозен животот, но не се откажува од пластичната хирургија

Манекенката Кети Прајс (43) е позната по бројните пластични операции, па токму затоа беше мета на критики. Таа шокирала многумина кога изјави дека сака да изгледа како „совршена човечка кукла“. Порано беше една од најубавите манекенки, а денес е позната по бројните пластични операции, поради што често е мета на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Кои се пластични операции ги имала Меган Маркл?

Бројни обожаватели го следат секој чекор на војвотката од Сасекс, Меган Маркл, и ниту најмала ситница не може да се пропушти. Овој пат на ред дојдоа пластичните операции, кои, судејќи според коментарите, не и се непознати на поранешната актерка. Иако никогаш отворено не зборувала за процедурите, фановите тврдат дека Меган …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Убавицата вбризгала нешто во лицето што и го сменило нејзиниот личен опис: Погледнете како изгледа!

Таа горко се покајала Една млада бразилска транс-жена, Јују Оливеира, го изобличила лицето со индустриски силикон. Имено, таа инјектирала 205 милилитри од оваа супстанца, по што никој жив не можел да ја препознае. Сè започнало во 2017 година, кога девојката од гратчето Пасо Фундо била на интервенција во тајна клиника. …

Повеќе »

(ФОТО) ШТОМ ПРИСТИГНАЛ ВО ЗАТВОР ПЕДОФИЛ УНАКАЖАН ОД ТЕПАЊЕ: Претепан после само неколку секунди – го чекаат пластични операции!

ПЕДОФИЛ кој признал дека киднапирал и силувал тринаесетгодишно девојче во Лондон, ќе мора да подлежи на пластична операција откако бил нападнат во рок од неколку секунди по пристигнувањето во затворот. Кадијан Нелсон (27) се изјаснил за виновен за киднапирање, силување и закана со убиство во понеделникот, а неколку часа подоцна …

Повеќе »