(ФОТО) Милијардерка ги фотошопирала сликите за Инстаграм, фотографите доловија како таа навистина изгледа!

Милијардерката Џоселин Вилденштајн, позната по повеќебројните пластични операции, изненади многумина со својата објава на Инстаграм.

Имено, милијардерката на Модната недела во Њујорк се појавила во црн тесен фустан, а вниманието на јавноста сепак го привлекло нејзиното изоперирано лице. Џоселин го искористила овој настан за да се фотографира со многу познати личности, а на Инстаграм веднаш објавила слики со Бела Хадид, Кејт Мос и други модели.Нејзините следбеници веднаш го забележале фотошопот на фотографиите, а во коментарите масовно напишале дека нема потреба од вакви радикални промени на личниот опис.

„Леле, каков фотошоп“, „Ова не си ти“, бил дел од коментарите.

This image has an empty alt attribute; its file name is milijarderka.jpg

This image has an empty alt attribute; its file name is milijarderka-2.jpg

Фото: Принтскрин/Инстаграм

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Најточниот и најдеталниот летен хороскоп е пред вас: Проверете што го чека вашиот знак во следните 3 месеци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …