Tag Archives: патерици

(ВИДЕО+ФОТО) СЛУЧАЈНО УБИ КОЛЕШКА НА СНИМАЊЕ, А ПОТОА ПОЧНАА ПРОБЛЕМИТЕ: Актерот по трагедијата НАГЛО ОСТАРЕЛ, оди со помош на патерици

Актерот Алек Болдвин (65) е виден во Њујорк како повторно оди со помош на патерици по операцијата на замена на колк. Болдвин бил опериран пред две недели. Сопругата на Болдвин, Хиларија Болдвин (39) на Инстаграм објави дека актерот бил опериран. Актерот претходно на Инстаграм ги информираше своите фанови за здравствената …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Луѓето не престануваат да ја фалат Лејди Гага за она што го направила на Греми наградите

ЛЕДИ ГАГА воодушевила многумина со својот настап на синоќешното доделување на Греми наградите. Додека пејачката Солана Имани Роу, попозната како СЗА, излезе на сцената за да ја прими наградата, Гага дошла да и помогне. Имено, СЗА пристигна во фустан со долг превез од тул кој се заплеткал додека одла кон …

Повеќе »