Tag Archives: опра винфри

(ВИДЕО) Шок на доделувањето на наградите Еми: Меган Маркл ИСМЕЈАНА и понижена!

Црниот комичар се пошегува на сметка на Меган Маркл и го исмејувал принцот Хари. Кедрик Забавувачот апсолутно ги навредил Меган Маркл и принцот Хари за време на доделувањето на Еми наградите во 2021 година. Водителот се нафрлил на Меган Маркл Водителот и домаќин на овогодинешните награди Еми беше комичарот Кедрик …

Повеќе »

(ФОТО) СКРОМНО – Меган Маркл полни 40 години: Забавата ја организира планерот на Опра, а ќе се служи само американска храна!

Сопругата на принцот Хари, војвотката од Сасекс, Меган Маркл, сака познатиот организатор на прославите Оприн, Колин Кови, да и организира роденденска забава. Забавата нема да биде толку возбудлива како онаа што ја организираше војвотката во 2019. година по повод дарувањето на бебе. Меган Маркл го користи планерот за забави на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во интервјуто со Хари, Опра низ солзи зборувала за силувањата

Водителката Опра Винфри се расплакала за време на интервјуто со принцот Хари, додека се присетувала на ужасното искуство на повеќе силувања што ги доживеала од страна на постар братучед кога имала само девет години. Таа во нејзината нова емисија за ментално здравје, „The Me You Can Not See“ зборувала за …

Повеќе »

ТЕШКА ИСПОВЕД – ПЕЈАЧКАТА ОТКРИЛА СТРАШНИ ДЕТАЛИ ОД МИНАТОТО: „Ме силуваше со МЕСЕЦИ и ТРУДНА ме остави на улица – не сакам повеќе НИКОГАШ да го ВИДАМ

Лејди Гага (35) прв пат ги открила деталите за силувањето што го доживеала кога имала 19. години. Таа зборувала во документарната серија на Опра Винфри и принцот Хари наречена The Me You Can’t See – „Мене кој не можеш да го видиш“, која се занимава со ментално здравје.   View …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИНЦОТ ХАРИ ПРОГОВОРИЛ ЗА СЕ: Не сакам круна затоа што видов што и направија на мајка ми!

Првиот трејлер за документарниот филм за принцот Хари, кој ја документира неговата ментална состојба во серијалот со Опра Винфри, покажува неколку снимки од него и принцот Чарлс од погребот на неговата мајка. Младиот војвода од Сасекс се согласил да соработува со американското чет шоу, со цел да сними документарец наречен …

Повеќе »

(ФОТО) На повидок нов скандал!? Хари снимил емисија со Опра, Лејди Гага, Глен Клоуз…! Принцот главен двигател, била вмешана и Меган!

Принцот Хари и водителката Опра Винфри ќе снимаат емисии за менталното здравје. Новиот проект што принцот Хари го започнал со водителката Опра Винфри привлече големо внимание во јавноста. Имено, станува збор за емисија за менталното здравје, во која принцот е еден од креаторите и извршните продуценти. Емисијата ќе се емитува …

Повеќе »

(ФОТО) НЕМА ПОВЕЌЕ БРАТСКА ЉУБОВ: „Вилијам е многу вознемирен поради интервјуто со Хари и Меган!“

Иако принцот Вилијам сè уште се надева дека еден ден ќе ја поправи врската со неговиот брат, тоа не изгледа веројатно во моментот. Тој бил лут на Хари за сите коментари што ги кажал во интервјуто со Опра Принцот Вилијам е многу вознемирен од интервјуто што Меган Маркл и принцот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Британски медиуми: Овој член на кралското семејство стои зад одговорот за Хари и Меган

По експлозивното интервју на принцот Хари и Меган Маркл, долго се чекаше реакцијата на Бакингемската палата. Меган и Хари упатија голем број обвинувања, вклучително и дека на дворот се дискутирало колку ќе му биде темна кожата на нивниот син Арчи кога ќе се роди, а долгоочекуваниот одговор од палатата дојде …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ Е ЛУТА ТУКУ ТАЖНА: Конечно откриено како се чувствува кралицата Елизабета после шокантното интервју на нејзиниот внук

Интервјуто што Меган Маркл и принцот Хари и го дадоа на Опра Винфри го потресе светот, а најмногу кралското семејство. Сепак, според изворот, кралицата Елизабета „не е лута, туку само тажна“, по обвинувањата за расизам изнесени од Меган и Хари, пренесува „Сан“. „Тие секогаш се грижеле за Хари и кралицата …

Повеќе »