Tag Archives: неочекувано

Обични жени биле прашани КОЈ Е НАЈАТРАКТИВНИОТ АКТЕР НА СИТЕ ВРЕМИЊА и еве кој излезе на врвот – Изборот е тотално НЕОЧЕКУВАН

Глобалниот ланец на кина Showcase Cinemas неодамна спроведе интересна анкета со цел да се избере најсекси машка филмска ѕвезда на сите времиња. Во истражувањето учествувале 2.000 жени, од кои сите се мајки, а првото место, по малку неочекувано, го зазел холивудскиот актер Том Круз. „Холивудскиот срцекршач Том Круз се најде …

Повеќе »

НЕОЧЕКУВАНО – ШОК ОДЛУКА НА КРАЛОТ ЧАРЛС ПО СКАНДАЛОЗНИОТ ДОКУМЕНТАРЕЦ НА ХАРИ И МЕГАН: Ова никој не го очекувал…

Војводата и војвотката од Сасекс ќе бидат поканети на крунисувањето на кралот и покрај тврдењата што ги изнеле против кралското семејство во документарен филм на Нетфликс, објавија странските медиуми. Ако сакаат да присуствуваат, Хари и Меган ќе седнат на историската церемонија на Чарлс на 6. мај, пишува The Daily Telegraph. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сакал да извлече заглавен Масерати а потоа се случило нешто сосема неочекувано…

MASERATI бил заглавен на плажа во песок, што може да тргне наопаку? Попаметните луѓе зборуваа за еволуцијата на човекот, но практичното снаоѓање во просторот и времето се најдобрите показатели за тоа од каде сме дојдени и каде одиме. И приказната оди вака. Некој не размислуваше премногу, па се упати кон …

Повеќе »

(ФОТО) 8. ПАТИ ЗА ВРЕМЕ НА БРЕМЕНОСТА СЛУШНАЛА ИСТО: Лекарите биле убедени и секој УЛТРАЗВУК го покажувал тоа но 2. дена пред породувањето се’ се променило и пристигнало огромно ИЗНЕНАДУВАЊЕ!

Сара Хенли (28) и нејзиниот сопруг, Вилијам Гован (29) од Северна Ирска, ја декорирале детската соба во розови тонови, купиле розова облека и чевлички, уверени дека нивното трето дете ќе биде ќерка. Тие немале причина да се сомневаат бидејќи гинеколозите им рекле така – секој пат после осум прегледи,на колку …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ИЗНЕНАДИЛА – Кејт направила сензација на Вимблдон: Се појавила неочекувано и сите ги замолчила!

Кејт Мидлтон (37), војвотката од Кембриџ, направила вистински „хаос“ кога ненадејно се појавила на Вимблдон. За оваа пригода облекла бел фустан/кошула со малечка црна машна и соодветен црн ремен со познат потпис на славен моден дизајнер. Кејт својот асесоар го свела на минимум, како и шминката, но затоа не штедела …

Повеќе »