Tag Archives: мртовец

(ФОТО) Поп се опил па заспал „како топ“: Не можел да стои па го однеле со приколка со починатиот

Фотографијата од погреб во селото Друговац,Србија, просто експлодирала на социјалните мрежи. Приказната за свештеникот кој се вика Ненад станала апсолутен хит, а се’ поради бизарен сплет на околности. Имено, на погребот свештеникот се опил, па дополнително го „зашеметило“ и мартовското сонце, така што не можел да оди. Мештаните не можеле …

Повеќе »

(ФОТО) На ултразвук го видела своето бебе и доживела шок: Пријателите ја молат да абортира!

Кога идните мајки ќе одат на ултразвук за да го видат детето кое ќе го родат, повеќето се радуваат и сликата од ултразвук ја покажуваат на сите. Трудниците се восхитуваат на изгледот на своето бебе, споредуваат чиј нос има и на кого личи. Но, во таква ситуација се нашла и …

Повеќе »