(ФОТО) „Сите ги изневерував додека не ја запознав Изабел“: Таа е дар на природата и олицетворение на вистинската убавина

„Имав многу девојки и не бев верен на ниту една. Сите ги изневерував додека не ја запознав Изабел”, рекол познатиот актер.
Актерот Џејмс Франко и неговата поубава половина – актерката Изабел Паксад, почнале да се забавуваат во 2017. година, но нивната врска ја држеа подалеку од очите на јавноста. Во интервју за американски подкаст, познатиот актер признал дека бил зависник од секс цели 20. години, и дека ги изневерувал сите свои девојки во врска. Се додека не ја запознал Изабел.

This image has an empty alt attribute; its file name is izabel-paksad.jpg
„Имав многу девојки и не бев верен на ниту една. Сите ги изневерував додека не ја запознав Изабел”, рекол Џејмс и додал дека му се допаѓа вниманието на сите девојки кои му го покажувале.


Се чини дека атрактивната убавица му го освои срцето, бидејќи одамна не се одвојува од неа, а тие се најголемата поддршка еден на друг.

This image has an empty alt attribute; its file name is dzejms-franko.jpg


Овој актерски пар неодамна бил фотографиран на плажа во Мајами, а тие ведри денови ги поминале сончајќи се, а Џејмс меѓу другото уживал и во читањето. И’ додека најголем дел од неговото внимание било насочено кон книгата, Изабела се фокусирала на секојдневните активности на плажа – пливање, сончање и, воопшто, уживање во магијата на водата. Убавата актерка за оваа пригода облекла светло сини бикини кои ги истакнуваат нејзините атрибути кои, како што може да се види од фотографијата, се подарок на природата и олицетворение на вистинската убавина.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат композитор и музичар Игор Василев-Новоградска

Игор Василев, познат и како Новоградска е роден на 22 јуни 1978 година во Скопје. …