(ФОТО) Синот на Том Хенкс ги вознемирил духовите: „Ме понижија! Ова ќе биде лето на белиот човек“

Синот на Том Хенкс, 31-годишниот Честер, во емисија на неговиот канал на Јутјуб „Hanx Fit“ изјавил дека немал „јак машки пример“ додека растел.
Честер, попознат како Чет, зборувајќи за игронирањето со кое се соочувал од неговите врсници кои го гледале како „арогантен, егоцентричен и разгален“, рекол дека немал силен машки пример за да му каже: ‘Брат, за**и ги тие луѓе, тие се само љубоморни на тебе“.


Синот на холивудскиот актер вели дека луѓето добивале мислење за него уште пред да го запознаат. Чет е трето дете на Хенкс, а прво со сопругата Рита Вилсон. Хенкс има уште три деца, од кои две се од претходниот брак.
„Беше исклучително тешко да се урнат нивните ѕидови. Се соочив со многу презир, непријателство и негативност бидејќи сите беа подготвени да ме мразат”, рекол Чет.

This image has an empty alt attribute; its file name is tom-henks-sin-1.jpg
За време на целото негово воспитување, луѓето, вели, го озборувале и лошо зборувале за него зад грб. Признавајќи дека ги сака своите родители, Чет рекол дека се соочил со многу незадоволство бидејќи е дете на татко кој добил неколку Оскари.„Има многу предности да се биде дете на познат родител, но понекогаш тоа може да биде прилично чудно“, рекол тој. Тоа значи дека го правел она што многу луѓе немаат можност да го направат.
„Патував низ светот, престојував во прекрасни хотели, летав со приватни авиони и многу сум благодарен за тоа. Не би ја променил мојата ситуација”, додал Честер.
Тој исто така вели дека неговото искуство било уште покомплицирано бидејќи покрај тоа што славата сама по себе е „токсична“, не бил ни познат.

„Бев само син на некој познат, па дури и не направив ништо за да заслужам никакво признание, а тоа предизвика многу презир“, рекол тој.
Разговорот предизвикал гнев минатата година поради бројните необични изјави, меѓу кои и онаа кога на Инстаграм рекол дека 2021. година ќе биде „лето на белите момци“.
„Не зборувам за Трамп, знаете, бел тип на НАСКАР (автомобилски трки). Зборувам за себе, Џон Б, Џек Харлоу. Кажете ми дали можете да се поврзете со него и да се подготвите, бидејќи јас го направив тоа“, изјавил тогаш Честер кој инаку се занимава со рап музика.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат оперски пејач Благој Нацоски

Благој Нацоски е роден на 18 мај 1979 година во Скопје. Тој е познат македонски …