(ФОТО) Ријана „ги запалила“ социјалните мрежи: Минијатурниот фустан успеал да покрие се’ што треба!

Популарната пејачка на Инстаграм ја следат 90,8 милиони следбеници…
Американската пејачка Ријана објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, што предизвика бројни реакции од обожавателите.
Убавата Ријана облече шарен фустан, стави шарена шапка на главата и се украси со броен накит, додека со раката испраќа бакнежи.
Сопственичката на бројни хитови носеше очила за сонце со шарени рефлексии на лицето, а во мини фустанот уште еднаш ги истакна своите бројни облини.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


„Жад во сенка“, пишува во описот на објавата на која собра скоро 6. милиони лајкови.
Популарната пејачка на Инстаграм ја следат 90,8 милиони следбеници, а собрала и бројни позитивни коментари.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …