(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР НА ПРЕМИЕРА ДОШОЛ СО СИНОТ: Сите ги гледале зачудено!

Повеќето познати личности се многу горди што ги поддржуваат своите деца кои се борат со својот родов идентитет…
Поранешниот актерски пар Ли Шрајбер и Наоми Вотс се венчаа и имаа два сина, Александар и Семјуел Кеј. По 11. години заеднички живот, тие се разведоа на 26. септември 2016. година. Иако веќе не се заедно, подеднакво се ангажирани со одгледувањето на децата.

Ли Шрајбер заедно со Семјуел Кеј се појавил на премиерата на новата сезона на хитот на Нетфликс „Stranger Things“. Ѕвездата од серијата „Реј Донован“ и неговиот син привлекоа големо внимание кај присутните. Имено, Семјуел дошол облечен како девојче.


This image has an empty alt attribute; its file name is premiera-so-sinot-1.jpg
Наоми и Ли не кријат дека нивниот син одамна решил да се облекува како девојче и го поддржуваат неговиот избор.
Слична приказна имаат и децата на Меган Фокс, дека девојките се заробени во телото на момчето.
Да потсетиме, Шајло Џоли Пит долго време се декларирала како момчето Џон, додека од минатата година ја прифатила својата женска страна и повеќе не ја споменува сексуалната ориентација.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …