Tag Archives: сексуалност

(ФОТО) „Не добив улога кога имав 10 години бидејќи режисерот тврдеше дека флертувам со него“

Актерката Бела Торн раскажала шокантен момент од нејзината актерска кариера кој се случил во нејзиното детство. Торн се појавила на „High Low“ на моделот Емили Ратајковски со подкастот „EmRata“, а двете разговарале за тоа како девојките стануваат сексуализирани на млада возраст работејќи во Холивуд. Торн се занимаваше со глума и …

Повеќе »

(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР НА ПРЕМИЕРА ДОШОЛ СО СИНОТ: Сите ги гледале зачудено!

Повеќето познати личности се многу горди што ги поддржуваат своите деца кои се борат со својот родов идентитет… Поранешниот актерски пар Ли Шрајбер и Наоми Вотс се венчаа и имаа два сина, Александар и Семјуел Кеј. По 11. години заеднички живот, тие се разведоа на 26. септември 2016. година. Иако …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ ГО ПРЕПОЗНАВАТЕ? Погледнете како денес изгледа легендата на мексиканските серии

Во доцните 1990-ти, жените ширум светот полудеа по Фернандо Колунга. Кога Фернандо Колунга се појави во популарната серија „Есмералда“, неговата заводлива насмевка растопи многу срца, а сега, скоро 30. години по емитувањето на познатата серија, актерот се уште изгледа како млад човек. Младиот доктор Хозе Армандо кој се заљубил во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Меган Фокс проговорила за сексуалното вознемирување на режисер: „Бев во осмо одделение!“

Интервјуто на актерката Меган Фокс во студиото на комичарот Џими Кимел од 2009. година деновиве стана повторно актуелно на Интернет и ги налути корисниците на социјалните мрежи и активисти за човекови права. Во интервјуто, Меган зборувала за сексуалното вознемирување што го доживеала како 15-годишна на сетот на филмот на Мајкл …

Повеќе »

(ФОТО) ДЕЛУВАЛЕ КАКО ОБИЧНО СЕМЕЈСТВО ДОДЕКА НЕ ГИ ПОСЕТИЛЕ ОД ФБИ: Тогаш биле откриени мрачните тајни на семејството!

Рацијата била извршена во холивудски стил, наоружани агенти упаднале во просторијата и ги обвиниле за илегален транспорт за забранет материјал… На прв поглед Катен и Бери Мејсон имале живот на кој сите му се восхитувале и бил за почитување. Карен работела како новинар во познатите весници во Чикаго и Синсинати, …

Повеќе »

(ФОТО) Без предрасуди: На оваа социјална мрежа може да се објавува и чиста голотија!

Инстаграм има многу строги правила кога станува збор за објавувањето,а токму тоа го искористиле авторите на социјалната мрежа со адреса Buttrcup.com. Buttrcup е социјална мрежа без цензура, како што тврдат основачите. Делумно е основана и како одговор на движењето за „слобода за брадавиците“, односно кампањата #FreeTheNipple која во 2014. година …

Повеќе »