(ФОТО) Ќерката на Жељко Јоксимовиќ добила понуда од Холивуд

Ќерката на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ, убавата Мина, добила понуда од Холивуд да сними песна за еден филм.
„Она кога баш тебе ќе те повикаат да пееш за холивудски филм. Фала му на Господ што таквите луѓе го препознаваат мојот талент. Неописива среќа“ напишала покрај фотографијата на меилот кој го добила од тимот на IMAscor.
Мина дипломирала на Факултетот за музички уметности во Белград, а љубовта кон музиката ја наследила од славниот татко.


22. годишната Мина, е ќерка на Жељко од првиот брак, а српските медиуми често ја нарекуваат една од најубавите Србинки. Дека таа титула и ласка покажуваат и големиот број провокативни фотографии кои често ги објавува на социјалните мрежи.

#proud #dad #concert #music #family #great #blackandwhite #vsco

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

Obozavam ovu sliku 🐾 #vscocam #grain #pretty #love #carselfie #beautiful

A post shared by Mina Joksimović (@minajokssimovic) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СОБРАЛА КОМПЛИМЕНТИ – Шерон Стоун во долна облека ја пресоздала легендарната сцена од „Сурови страсти“

Шерон Стоун ја пресоздала својата легендарна сцена од филмот „Сурови страсти“ облечена во долна облека …