(ВИДЕО+ФОТО) Вешто ја криеле бременоста: Бившата тенисерка и популарниот пејач станале родители на близнаци

Бившата тенисерка, Ана Курникова, и Енрике Иглесијас станале родители на близнаци…
Оваа вест е посебно изненадување со оглед на тоа дека никој не знаел дека Курникова е бремена.


#miamiwinter #зимушказима #nofilterneeded

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on


Како и да е, Курникова минатиот викенд на свет ги донела синот Николас и ќеркичката Луси.
Новопечените родители се забавуваат од 2001. година кога се запознале на снимање спот за песна на Енрике.

I shrunk my #dog 😜#miami #love #dogs

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СОБРАЛА КОМПЛИМЕНТИ – Шерон Стоун во долна облека ја пресоздала легендарната сцена од „Сурови страсти“

Шерон Стоун ја пресоздала својата легендарна сцена од филмот „Сурови страсти“ облечена во долна облека …