(ВИДЕО) Елена Ристеска во ТЛЗП: Провокативна,секси и …

Малку недостасуваше Тијана да победи во годинешното издание на „Твоето лице звучи познато“. Само 26. гласа. Но, затоа македонските девојчиња, Елена и Тијана покажаа зошто се толку барани…
Елена Ристеска вчера настапи во ревијалниот дел на финалето од популарното шоу ТЛЗП и го покжа својот раскошен талент.
За настапот, на кој Елена, се претстави со актуелната песна „Текила и лимон“ имаше наместено специјална сценографија со шанк, каде пејачката и танчерите со неа направија вистинско шоу на подиумот.
Елена се појави облечена во кусо здолниште со високи шлицови, во комбинација со џинс јакничка. Изненадувањето за публиката го остави за на крај од настапот, кога го соблече џинсот, под кој носеше провокативна прозирна маичка, но со две кругчиња…
Погледнете:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СОБРАЛА КОМПЛИМЕНТИ – Шерон Стоун во долна облека ја пресоздала легендарната сцена од „Сурови страсти“

Шерон Стоун ја пресоздала својата легендарна сцена од филмот „Сурови страсти“ облечена во долна облека …