(ФОТО) ФОТКИТЕ ОТКРИВААТ – БРЕНА ДОБИЛА СТАРЕЧКИ ПЕГИ ПО ЦЕЛОТО ТЕЛО: Изгледот не може да ја скрие возраста!

Пејачката Лепа Брена моментно е во Хрватска, каде ужива на продолжениот одмор…
Брена изгледа волшебно и одлично и покрај нејзината возраст, а нејзината фигура од нејзините помлади денови никогаш нема да биде заборавена.
Таа секогаш ќе се смета за една од најзгодните пејачки на Балканот а Брена и’ сега може да се пофали со својата фигура.


View this post on Instagram

Prisilan odmor-happy hour- kad ti zivot da limun,napravi limunadu🤪😎😃@badrich❤️👍


A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on


Бидејќи е свесна за тоа, пејачката скоро редовно прикачува слики, што ги прави нејзините следбеници на Инстаграм многу среќни.
Како и да е, оние кои „не ја сакааТ не пропуштиле еден детал, а тоа се „старечките пеги“ што ги доби пејачката, а што не може да се скрие – особено лете кога се користи помалку шминка.
Погледнете сами на нејзините слики:

View this post on Instagram

On our trip…😎🌞☀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Промоција на „Книга за Петре (Сите лица на расказот)“ во МАНУ

Во чест на 90 години од раѓањето на Петре М. Андреевски, денес, во 12 часот, …