(ФОТО) Дали и понатаму ви е секси: Бред Пит прошетал по здолниште на црвениот тепих!

Бред Пит прошетал по здолниште по црвениот тепих во Берлин, на проекцијата на неговиот нов филм, Bullet train.
Носел здолниште до колена и сако во иста боја, како и розова кошула. Необичниот аутфит го надополнил со чизми и очила.
Здолништето на Пит открило и некои од неговите тетоважи на нозете – лице од носорог и човечки череп.

This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-zdolniste-1-683x1024.jpg
Пит отсекогаш очекувал мажите да додадат здолништа во нивната гардероба. За ова зборувал додека го промовирал својот филм „Троја“ во 2004. година.


This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-troja.jpg
„Мажите ќе носат здолништа до следното лето. Тоа е мое предвидување и проглас. Филмот работи за двата пола. Одевме на реализам, а Грците тогаш секогаш носеа здолништа“, рекол тогаш тој.

This image has an empty alt attribute; its file name is bred-pit-vo-zdolniste-2-681x1024.jpg
Пит моментално е на меѓународна турнеја на која го промовира својот последен филм заедно со колегите Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон и Брајан Тајри Хенри.


Извор: zadovoljna.nova.rs

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …