(ФОТО) БУЈНО ДЕКОЛТЕ И ТЕНОК СТРУК – Како е можно со 54. да изгледа подобро отколку кога имала 34: Сите зборуваат какво тело има Салма Хаек!


Кога Салма Хаек (54) ќе сподели своја фотографија на социјалните мрежи, 17,2 милиони следбеници одушевено уживаат во погледот на убавото тело на актерката.

Така беше и овој пат, кога Салма покажа како изгледа во едноделен црн костим за капење додека ужива во базен.
Бујното деколте и тенкиот струк се гордост на Салма и во нејзината шеста деценија.
Тајната на нејзиниот добар изглед веројатно лежи во фактот дека на актерката и се достапни сите најпопуларни третмани, но и големата љубов кон нејзиниот богат сопруг.
Само сакана жена може да изгледа подобро на 54. отколку на 34.!

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)


 


View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …