(ФОТО) БЕЗ КОНКУРЕНЦИЈА НА ВРВОТ НА СПИСОКОТ: Таа е најубавата жена за 2019. година

Нејзиниот природен изглед е она што плени…
По избор на читателите на еден портал, Марго Роби беше прогласен за најубава жена на светот во 2019 година.
Таа ја воодушеви публиката во неколку филмски продукции како „Волкот на Вол Стрит“ и „Беше еднаш во Холивуд“. Оттогаш, целиот свет полуде за неа.


Она што гласачите го навеле како причина да го дадат својот глас за неа е нејзиниот природен изглед и фактот дека таа не се поклонила на трендот на одење кај пластичен хирург.Свежиот и природен изглед се чини дека повторно е на цена.
На списокот на најубави во светот следат Гал Гадот (34) и Скарлет Јохансон (35), кој го зазеде првото место минатата година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Започна 6-то издание на филмската ревија „Златна рамка“ – Денови на македонски филм

Вчера започна шестото издание на филмската ревија „Златна рамка“ која е организирана од Друштвото на …