(ФОТО) Актерот е повторно вљубен: Новата девојка на Шон Пен е 20 години помлада од него

Познатиот актер Шон Пен (62) е фотографиран во Рим со својата нова девојка, исто така актерка, Олга Коротјаева.
Оскаровецот не крие дека е „вљубен до уши“, а тоа го поткрепуваат и сликите од Рим. Шон и Олга се фотографирани во сосема опуштени и лежерни комбинации – уживале, шетајќи и гушкајќи се, а забележано е дека посетувале и скапи златарници.

This image has an empty alt attribute; its file name is son-pen-so-novata-devojka-1.jpg


Олга е позната по улогите во филмовите Le bonheur, Banking District, Blast и засега не е познато како се запознале. Минатата недела биле забележани на вечера во Малибу, кога почнаа гласините дека се заедно.
Да потсетиме, Шон минатата година се разведе од актерката Лејла Џорџ, со која беше во врска од 2016 година, а раскинаа во 2020 година. Пен беше отворен за медиумите за разводот и изјави дека тој е виновен за разводот.

This image has an empty alt attribute; its file name is son-pen-so-novata-devojka-2.jpg


Извор и фото: 24sedam

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА ПОСЕБНА ПРИЧИНА – Кејт Мидлтон се огласила на Инстаграм и проговорила за здравјето: „Ја знам моќта на природата!“

Кејт Мидлтон по повод отворањето на новите градини во Природонаучниот музеј во Лондон и проговорила …