(ФОТО) Актерка на премиера дошла во блејзер, но кога го соблекла малку оставила на имагинацијата

Младата и талентирана актерка Ања Тејлор Џој се прослави благодарение на улогата на Елизабет во серијата The Queen’s Gambit, но и поради нејзиниот специфичен моден вкус.
Во нејзините комбинации, барем досега, владееше ретро стилот, но во последно време сме сведоци дека Ања е многу добра во експериментирањето и појавувањето во атрактивни изданија.
Иако многумина на почетокот мислеле дека доаѓа во долга јакна и уште една здодевна комбинација, таа сепак го задржала здивот на сите кога го соблекла.
На премиерата на филмот „Meне“ во Њујорк, русокосата носела црн проѕирен фустан под кој се гледале нејзиниот градник и гаќичките.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …