(ВИДЕО+ФОТО) НЕВЕРОЈАТНАТА КУЌА НА ЛИВ ТАЈЛЕР СРЕДЕ ЊУЈОРК: Таа дефинитивно не е типична холивудска ѕвезда!

Таа е харизматична, креативна и неверојатно кул – а иста е и нејзината куќа.
Лив Тајлер живее во можеби најшармантната улица на Менхетен во последните две децении, каде што е фотографирана безброј пати од папараците додека купува весник, кафе или шета куче или ги носи децата на училиште.


Израсната во Мејн, позната по најдобриот јастог на светот, таа вели дека улицата во Њујорк ја враќа во детството затоа што ги има најубавите ресторани во кои може да купи се што ќе ѝ текне, вклучително и совршениот јастог. потсетува на детството.


Иако поседува уште некој недвижен имот, таа вели дека нејзиниот дом е во Њујорк, па не е чудно што убавата актерка и ќерка на рокерот Стивен Тајлер, го украсила својот дом со сите оние ситници кои ја потсетуваат на убавите периоди во животот.


Вилата на три ката или „градската куќа“ како што ја нарекуваат њујорчаните е изградена во доцните 1800-ти, па кога ја купила знаела дека има многу работа, но и да размисли како да го зачува стариот дух, но во исто време да го направи тоа практично за нејзиниот живот со децата.

Погледнете ги следните фотографии и видео турнејата на која ве води токму таа.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„На одмор сум, во Скопје сум“ – Настан со најразновидни активности за сите деца

Во организација на општина Центар, од денес започнува големо дружење секој ден со различни активности …