(ВИДЕО+ФОТО) КРИС ХЕМСВОРТ Е ЕДЕН ОД НАЈПОСАКУВАНИТЕ ГЛУМЦИ ВО СВЕТОТ: Кога ќе видите како преку ноќ „се здебелил“ нема да ви биде сеедно, а причината „зошто има толку сало“ е УРНЕБЕСНА!

Австралискиот глумец Крис Хемсворт (35) веќе со години ги мами воздишките на жените и познато е во колку добра форма е. Сепак, неговите најнови фотки го шокирале светот.
Глумецот преку ноќ добил 30. килограми, ама буквално преку ноќ.
Криз за потребите на новата улога морал да стане дебелко, но сепак, не се здебелил. Станува збор за костум кој славниот глумец го направил покрупен отколку што е.
Фотографиите се настанати на сетот на снимањето на проектот „Тор станува дебел“, па така, нема причина за возбуда.
Крис е и понатаму згоден, а процесот на неговата трансформација е урнебесен.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА 61 ГОДИНА – Откриена е причината за смртта на долгогодишната партнерка на Клинт Иствуд

Долгогодишната партнерка на Клинт Иствуд, Кристина Сандера, починала на 18 јули, а сега е откриена …