Tag Archives: нова улога

(ФОТО) ЗА 3. НЕДЕЛИ СЕ ЗДЕБЕЛИЛ 20 КИЛОГРАМИ: Познатиот глумец Марк Волберг непрепознатлив за новата улога!

Марк Волберг порано бил и модел за Калвин Клајн, но и некој што се придржува до многу строг начин на живот, па неговите нови фотографии ги изненадија и загрижија неговите обожаватели. Славниот холивудски актер неодамна наполни 50. години, но сепак е еден од милениците на жените. Играше во бројни продукции, …

Повеќе »

Јелена Јованова Периќ во модна соработка со гламурозниот бренд Pinko!

По добивањето на најважната животна улога – станувањето мајка, Јелена се враќа на сцената! Талентираната актерка, најпозната по нејзината актуелна улога во серијалот Преспав, е дел од најновата кампања на луксузниот италијански бренд Pinko. Кампањата ја претставува во нејзиното најдобро светло, како храбра, самоуверена и гламурозна дама која е подготвена …

Повеќе »

Фановите загрижени што се случило: Најубавата глумица во Холивуд повеќе не личи на себе!

Многумина занемеле кога ја виделе… Фотографиите на Сандра Булок, на кои изгледа запуштено и неуредно, за кратко време го обиколија целиот свет и ги загрижија нејзините обожаватели. Една од најубавите актерки во светот е целосно непрепознатлива. Лицето и изгледа исцрпено и уморно, а гардеробата е неуредна. Веднаш се појави прашањето …

Повеќе »

(ФОТО) ГО ПРОМЕНИЛ ЛИЧНИОТ ОПУС – Ако погодите кој е овој глумец ќе ви се поклониме: Потполно се деформирал за новата улога а ќе се шокирате кога ќе дознаете за кого станува збор!

Во Њу Орлеанс наголемо се снима филмот „Bill & Ted Face the Music”, во кој една од главните улоги има и славниот Кијану Ривс (54). За потребите на ова остварување на холивудското „добро дете“ шминкерите потполно му го промениле личниот опис. Имено, како што можете да видите, на снимањето Кијану …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) КРИС ХЕМСВОРТ Е ЕДЕН ОД НАЈПОСАКУВАНИТЕ ГЛУМЦИ ВО СВЕТОТ: Кога ќе видите како преку ноќ „се здебелил“ нема да ви биде сеедно, а причината „зошто има толку сало“ е УРНЕБЕСНА!

Австралискиот глумец Крис Хемсворт (35) веќе со години ги мами воздишките на жените и познато е во колку добра форма е. Сепак, неговите најнови фотки го шокирале светот. Глумецот преку ноќ добил 30. килограми, ама буквално преку ноќ. Криз за потребите на новата улога морал да стане дебелко, но сепак, …

Повеќе »

(ФОТО) ОГРОМЕН Е – НЕКОГАШ БЕШЕ ГЛАДИЈАТОР а сега е далеку од заводникот кој го знаевме: Расел Кроу повторно „нафрлил“ килограми за новиот филм!

Расел Кроу (55) како гладијатор ги освои жените, а иако веќе долго не е во завидна форма нафрлил уште килограми – овојпат повторно за снимање филм.   Расел во филмот „Unhinged” ќе глуми дебел средовечен маж, а сликите од снимањето се појавиле во јавност и луѓето не можат да веруваат …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатна трансформација на Џони Деп: Тешко препознатлив поради нова улога!

Некои детали од снимањето јавноста успева да дознае благодарение на објавите на социјалните мрежи кои повремено ги објавуваат членовите на филмската екипа… Холивудскиот глумец Џони Деп (55) кој моментално во Белград, Србија, го снима филмот „Минамата“ во кој ја игра главната улога успешно ги одбегнува новинарите и фото-репортерите. Тајновитоста и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО Галерија) Се’ за улога, Метју МекКонахју на луксузна јахта „парадирал“ во танги!

Поради филмска улога подготвен е да оди до крај и да направи се’ што се бара од него,така и за последниот филм со наслов „The Beach Bum“, холивудскиот заводник Метју МекКонахју без никакво противење носел танги. 48. годишниот глумец во една од сцените излегува од џакузи, сместен на луксузната јахта, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ ФОТО) Бела брада и залижана коса: Дали новата улога е причина за ваква трансформација на некогашниот секс симбол?

Се сеќавате ли како изгледал Расел Кроу на почетокот на кариерата? Денес можеби и’ не би го препознале! Познатиот холивудски актер Расел Кроу на профил на Инстаграм објавил непрепознатлива Фотографија каде што можеме да го видиме со голема брада и долга залижана коса. Hey , my eyes are up here… …

Повеќе »