(ВИДЕО) Шок за време на пренос во живот: Водителка на ДНЕВНИК на ХРТ паднала во несвест за време на интервју!

Одеднаш и се слошило…
Водителството може да биде многу стресно и тешко, а понекогаш се случуваат непредвидени ситуации, кои едноставно не можете да ги контролирате.

Водителката ја изгубила свеста
Иако немало ништо што би укажало на тоа дека ќе се случи нешто лошо непредвидено со новинарот, за време на интервјуто, на водителката на хрватскиот Дневник одеднаш и се слошило, почнала да се тресе, а потоа се онесвестила.
Запрепастениот соговорник во шок гледал во новинарката, а потоа тргнал кон неа. Видеото стана вирално многу брзо, а многумина се прашуваа дали е сега се во ред со неа.


Фото: Принтскрин/Youtube/Budućnost u našim rukama


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува актерот Драган Довлев

Драган Довлев е роден на 21 јуни 1970 година во Охрид. Тој е македонски театарски, …