Tag Archives: онесвестување

(ФОТО) Казнети со 77. удари со стап од ратан за водење љубов – во нивниот стан!

Се чини дека нема полоша осуда од тоа да се биде геј човек кој го пронашол својот партнер, ако живеете во Индонезија. Не е потребно на кој било начин да ја испровоцираат јавноста или да им „бодат очи“ на неистомислениците со нивната љубовна приказна. Доволно е да се слушне дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вознемирувачки: Фудбалер се онесвестил – го оживувале среде натпревар

Натпреварот од третата лига на Португалија помеѓу Алверс и Униао Алмеирам бил прекинат во средината на првото полувреме бидејќи Алекс Аполинарио падна на центарот на теренот. Фудбалерот изгубил свест, а лекарски тим и пожарникар веднаш истрчале да му пружат прва помош. По реанимацијата, тој се освестил и веднаш бил пренесен …

Повеќе »

(ВИДЕО) Среде програма во живо СЕ ОНЕСВЕСТИЛА!

Во утринската програма на РТЦГ се случила неочекувана ситуација кога гостинката во директен пренос се онесвестила. Додека одговарала на новинарското прашање, девојката која била соговорник во утринската програма во еден момент, пред камерите, ја изгубила свеста и паднала. Драматичната ситуација го привлече вниманието на корисниците на социјалните мрежи кои загрижено …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ова ретко се гледа: Мотоциклист се онесвестил во текот на возење – но тоа што го направил еден возач ги воодушевил сите!

На еден пат во Кина се случила неверојатна сцена. Мотоциклист за време на возење се онесвестил и застанал среде улица, а за среќа, тоа го забележал возач на еден џип. Тој застанал зад него и го блокирал сообраќајот за да го заштити мотоциклистот од другите возачи. Тука бил се’ додека …

Повеќе »

Жив, здрав, ненормален: Сергеј Трифуновиќ се огласил по онесвестувањето на бината!

Сергеј Трифуновиќ кого со носила го изнеле од сцената во Нови Сад и ноќта ја минал во болница, се огласил и ги смирил фановите. Глумецот открил дека станува збор за замор и вирус и дека наскоро се враќа на сцената. Ljudi, sve je u redu. Samo mali zamor materijala: em …

Повеќе »