(ВИДЕО) Само децата можат да направат вакви „фаци“

Се труделе да останат „кул“, но не успеале…
Дечињата се најсмешни кога се трудат да не бидат смешни. И токму тогаш се во состојба да ги насмеат сите околу себе.
Ако денес ви треба причина природно да се насмеете, нема подобра од галеријата супер смешни,забавни деца кои се труделе да останат „кул“ но едноставно не можеле…
Тоа е затоа што светот е толку чуден и нов па на изненадувањата им нема крај…


Babies Making Funny Faces

ADORABLE ALERT: These babies make the funniest faces!Like Kyoot Kids for more cuteness.


Posted by Kyoot Kids on Donnerstag, 26. Oktober 2017

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Падот на Масада“ вечерва во Драмски

Вечерва во Драмскиот Театар во Скопје, со почеток во 20:00 часот ќе биде изведена театарската …