(ВИДЕО) РИТА ОРА: Фановите се воодушевени од новата песна и атрактивното издание во црвен костум!

Пејачката Рита Ора објави видео запис за новата песна „You For Me“. Фановите се воодушевени од музиката, но и од нејзиното атрактивно издание.
На видеото, пејачката плива во базенот во црвен костум, уживајќи во летната магија. Многумина оценија дека песната звучи одлично, но дека и’ таа изгледа одлично:
„Фантастична песна, а Рита изгледа прекрасно“, „Таа е прекрасна во спотот“, „Летна песна и е совршена“.
Видеото е снимено минатиот месец во Лос Анџелес, а по тој повод беа ангажирани шест пливачи.


View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)


Фото? Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат оперски пејач Благој Нацоски

Благој Нацоски е роден на 18 мај 1979 година во Скопје. Тој е познат македонски …