(ВИДЕО) Оргии во „Парови“: Не се знае кој со кого…

Во вилата синоќа било баш жешко, алкохолот на сите „им удрил“ во глава, а дополнително и гостинките кои напрвиле вистински хаос ја вжештиле атмосферата.

Жешката црнка која била со Иван се нашла во прегратка на Славко. Толку го привлекла што овој „полудел“ по неа.


„Јас можам да е**м пет часа без вадење, одиш со мене во базен, сега ме возбуди“ се пожалил Славко.

„Имам само танги, како ќе влезам така во базен, ако ми ја намокриш косата ќе имаш проблеми“ рекла црнката.


На крај се соблекле и влегле во базен и тука продолжиле да се мазат. Славко доста се опуштил и убаво почнал да „ја фаќа“ како да не ги снимаат камери.

Во вилата повеќе не се знаело кој е со кого и какви се’ комбинации има.


Така Теодора завршила со Брендон бакнувајќи се пред сите.А, паднале и комплименти за бакнувањето…и дека е најдобра од сите девојки со кои бил во реалното шоу.

Меа пак фатила еден од гостите…

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Започна снимањето на филмот „Касапско оро“: Политички трилер кој ветува визуелна и емотивно моќна приказна

Денеска на падините на Средно Водно, во драматичен амбиент и со исклучителна филмска екипа, падна …