(ВИДЕО) „На состанокот сама си праќам пијачка за да го направам момчето љубоморно!“

Тиктокерката Софија Френклин открила како го тера мажот на состанокот да мисли дека таа има и други „опции“ и да биде малку љубоморен.
Таа споделила видео на TikTok на кое напишала: „Мажите сакаат здрава конкуренција“.
„Кога одам во тоалет, му плаќам на шанкерот да ми испрати пијачка од ‘таен обожавател’ за да го натерам мојот партнер да помисли дека имам други опции“, објаснила таа.
Во коментарите признала дека ова не и е единствениот трик на првиот состанок – објаснувајќи дека „во еден или два наврати си праќала цвеќе“.
Во коментарите, многумина ја искористија можноста да напишат за тоа како правеле слични работи во минатото – а една жена признала дека побарала непознат маж да дојде до нејзината маса и да и каже колку е убава за време на состанокот со друг маж.

@sofiafranklyn0


Men love some healthy competition 🙂

♬ original sound – Wonders of Magic


Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …