(ВИДЕО) Масакрот во Лас Вегас низ снимка на полициска камера

Снимката на полициската камера открила хаос во Лас Вегас во времето додека полицијата се обидувала да го открие местото од кое доаѓаат куршумите, а посетителите на концертот се обидуваат да ги одбегнат.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: На денешен ден пред 5 години почина еден од најголемите македонски филмски режисери и сценаристи Кирил Ценевски

Кирил Ценевски е роден во Крива Паланка на 28 јануари 1943 година. Тој беше истакнат …