(ВИДЕО) Малку поинаку: 16. идеи како да го „збогатите“ лебот!

Изолацијата и седењето дома на многу домаќинки им донесе и нови проблеми – што да се подготви за јадење…
Проблем кој од ден на ден станува се поголем бидејќи кога семејството е на куп секогаш се бара нешто повеќе…
Ви донесуваме 16. идеи за поинаква употреба на лебот…Овие идеи се за сечиј вкус а се надеваме дека секој ќе најде нешто за себе.


16 exquisitas ideas para disfrutar del pan de molde 🍞

16 exquisitas ideas para disfrutar del pan de molde 🍞Guarda esta receta en Pinterest: https://cutt.ly/KtmYVOdInstrucciones, ingredientes y cantidades: https://youtu.be/mwSH3lYqE14


Gepostet von Riquísimo am Freitag, 27. März 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПРОБАЈТЕ И ВИЕ – Страдате од несоница? Ова се трикови кои ќе ви помогнат побрзо да заспиете

Несоницата е проблем кој погодува многу луѓе ширум светот. Долгорочните проблеми со спиењето можат негативно …