(ВИДЕО) КАМЕРИТЕ СНИМАЛЕ СЕ – Роналдо потполно ја засенил Георгина за нејзиниот роденден, славеничката не можела да го сокрие разочарувањето

Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез го прославила својот 29-ти роденден, но изгледа забавата не испаднала како што таа замислила.
Имено, Георгина и Роналдо не влегле заедно во луксузниот ресторан каде што била организирана прославата. Прво со децата влегла Георгина со сериозен израз на лицето, а Португалецот со пријателите.


И додека влегувале во ресторанот сите го фотографирале Роналдо, додека Георгина била целосно игнорирана.
По вечерата стотици фанови го пречекале Роналдо пред ресторанот, а Георгина повторно паднала во втор план.

Георгина се уште не открила што добила од својот вереник за роденденот, а овој Божиќ таа нему му подарила скап Ролс Ројс.
Сепак, Георгина на нејзиниот профил на Инстаграм споделила серија фотографии од прославата…

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …