(ВИДЕО) ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈ – ДЕДО КОЈ ТАНЦУВА ПОКРАЈ БАЗЕН СТАНАЛ ЅВЕЗДА НА ИНТЕРНЕТ: Неговите врсници сега играат шах во парк, а видете што ПРАВИ ТОЈ!

Една девојка на профилот на TikTok споделила видео од дедо што танцува покрај базенот и направил многу корисници на оваа социјална мрежа да се радуваат и да се смеат со тоа.
– Важно е да сте среќни, возраста не е важна – напишала таа под видеото.
– Додека неговите врсници играат шах, тој го живее животот – коментирал некој.

@claudialuiseBe happy no matter how old you are 😂👏#foryoupage♬ som original – Claudia Luise


Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскопски знаци со кои не е лесно да се биде во врска: Сакаат независност и тешко се врзуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …