Tag Archives: хит

(ВИДЕО) „Ова е вистинскиот ВАР“: Навивач во Катар снимал како го гледа натпреварот на необичен начин

ЕДЕН навивач на натпреварот помеѓу Бразил и Србија во првото коло на Светското првенство во Катар е снимен како го гледа натпреварот со помош на мобилен телефон и двоглед. Видеото стана хит на TikTok, а објавата беше придружена со коментар дека „ова е вистински ВАР“. @cristina_balles Let me introduce you …

Повеќе »

(ФОТО) ЕУФОРИЈА ПО ПОБЕДАТА – Уште една урнебесна снимка од навивачи на Саудиска Арабија: „Каде е Меси?

Уште едно урнебесно видео на навивачите на Саудиска Арабија стана хит на TikTok, на кое се гледа како еден од нив го прекинува новинарот од Јужна Кореја за да праша: „Каде е Меси?“. Откако видеото беше објавено на TikTok, се прошири и на други платформи, а на првата беше прегледано …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) 16. МИЛИОНИ ЛУЃЕ НЕ МОЖАТ ДА ПОВЕРУВААТ ШТО НАПРАВИЛ ОВОЈ ЧОВЕК НА ПРВИОТ СОСТАНОК: „Го добивме менито и таа ми го кажа ОВА“

Според него, овој Французин имал „катастрофален“ состанок, а причината поради која ја оставил девојката без збогум е според многумина бизарна Рено Пачеко на TikTok раскажал како отишол на состанок со Американката, Кимберли, а потоа кога келнерот дошол да ја земе нарачката, Французинот сфатил дека неговата девојка не јаде глутен и …

Повеќе »

(ФОТО) СОПРУГАТА ГИ ПОСТАВИЛА УСЛОВИТЕ – Предбрачен договор од Србија хит на социјалните мрежи: Интимен однос секој втор ден

Последниве години на нашите простори почнаа да се практикуваат предбрачни договори кои најчесто ги потпишуваат парови за да се обезбедат во случај на развод. Последниве денови на интернет кружи фотографија од ваков договор, а личноста која ја објави фотографијата тврди дека не е шега. Идејата за склучување на предбрачен договор …

Повеќе »

Деновиве низ регионот кружи урнебесна сцена од чесна сестра во лекарска ординација, веднаш ќе ви стане јасно зошто е хит

Чесната сестра седела во лекарската чекална, но поради натписот над неа, фотографијата стана хит на социјалните мрежи!Калуѓерката веројатно не погледнала во знакот или можеби само таму имало место за седење, но мора да признаете дека тоа е прилично смешна случајност! 😂

Повеќе »

(ВИДЕО) СЕ ШЕГУВАЛ – Снимка од пцуењето на Бајден стана хит на социјалните мрежи

Видеото на кое американскиот претседател Џо Бајден пцуе стана хит на социјалните мрежи. Имено, Бајден вчера се сретнал со градоначалникот на Форт Мајерс Бич, Реј Марфи. Во еден момент тој рекол: „Никој не се зае**ва со некој по име Бајден“. Контекстот сè уште не е целосно јасен, но градоначалникот дефинитивно …

Повеќе »

(ВИДЕО) Почина Оливија Њутн-Џон: Нејзиниот хит е прогласен за најсекси песна досега, и е придружен со жешко музичко видео

МУЗИЧКАТА икона Оливија Њутн-Џон почина на 74-годишна возраст по долга борба со ракот на дојката. Пејачката ќе остане запаметена по бројни хитови на сите времиња, од кои еден дури е прогласен за најсекси песна досега. Станува збор за песната Physical од 1981. година, која ја доби престижната титула од магазинот …

Повеќе »

(ВИДЕО) МАЛКУ ФАЛЕЛО ДА ПОЧНЕ ДА ПОВРАЌА НА ПОРОДУВАЊЕТО НА СОПРУГАТА: Хит видеото од таткото во породилиште го обиколи светот! Се трудел со сите сили, но не издржал!

Породувањето, некои велат, е најубавиот момент во животот на заљубениот пар, бидејќи детето е круна на нивната љубов. На овој настан, кој вообичаено е многу тежок и стресен за жените, мажите од поновата ера решија да ги поддржат своите сопруги и самите да присуствуваат на тој волшебен чин. Меѓутоа, често …

Повеќе »