(ВИДЕО) ЕКИПА ОД СОНИШТАТА – „Банда како ниту една друга“: Силвестер Сталоне го „урнал„ Инстаграм со неверојатна снимка! Дали ги препознавате сите холивудски ѕвезди?

Актерот ги полудел своите следбеници со видео кое го виделе четири милиони луѓе за 24. часа, а собрало над 12.000 коментари.
Силвестер Сталоне ги собрал сите големи sвезди на акционите филмови, како Арнолд Шварценегер, Антонио Бандерас, Џејсон Стетам, Мел Гибсон и многу други. Видеото воодушеви милиони луѓе, а описот кажува повеќе од зборови:
„Банда како ниту една друга. Ми недостасуваат овие момци“, стои во описот на видеото што го сруши Интернетот преку ноќ.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Строга диета со која за 13 дена ќе се подготвите за одмор – Може да „истопите“ од 9 до 13 кг!

Данската диета е ригорозна програма која трае 13. дена и доколку сакате да ја спроведете, …