(ВИДЕО) Дошла скоро гола пред слон кој со сурлата и го ИСКИНАЛ бикинито!

Животното прво ја „допирало“ жената како да ги утврдува фактите
Франсис Џејмс дошла во сафари паркот да собере неколку лајкови додека мазела слоница.
Бидејќи, како поинаку да се објасни фактот дека таа пред животното излегла во премало бикини?


При тоа, имала среќа што слоницата сакала да си поигра со нејзините гради, па виралноста на снимката била загарантирана. Слоницата станала толку заинтересирана за нејзините големи гради што ги допирала колку што може.
„Чувството беше како моите гради да ги допираат огромни машки раце и притоа се обидуваат да ги вцицаат со голема сила“, го опишала Франција ова искуство.
И додека нејзината авантура многумина насмеала, имало и такви кои ја навредувале поради употреба на животното за да го промовира нејзиното тело.
Што и да посакала Франција – успеала.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …