Tag Archives: гради

(ВИДЕО) Урнебесна снимка со коњ која ја погледнале над 40. милиони луѓе: Она што и го направил на сопственичката многумина шокирало

Една корисничка на TikTok објави видео кое ќе ве насмее до солзи. Анчен Агустин е девојка од Германија чија страст е јавањето коњи. Ја следат над два милиони луѓе, а таа често објавува видеа. Една снимка особено го привлекла вниманието на гледачите бидејќи она што го направил нејзиниот коњ било …

Повеќе »

(ФОТО) Исповед на девојка која во градите ја удрил гром

На првиот ден од факултет, таа одела до зградата каде што требало да има часови кога ненадејно паднала на земја. Се обидела да повика помош, но сфатила дека не може да се движи или да зборува. Вака изгледа исповедта на девојка која во градите ја удрил гром ! Ема Еглер …

Повеќе »

(ВИДЕО) БОЛНА ЛОЈАЛНОСТ – СТРАШНО ВИДЕО НА ЖИГОСАН РУСИН! Млад човек на чуден начин ја покажал лојалноста кон руската армија и Путин

На социјалните мрежи се појави бизарно видео на кое се гледа млад човек (кој најверојатно е Русин) кој сакал да ја втисне буквата „З“ на градите, во знак на поддршка за рускиот претседател Владимир Путин. Nexta исто така го сподели ова видео на Твитер. На видеото може да се види …

Повеќе »

(ВИДЕО) Трик по кој полуделе жените: Зголемете ги градите за пет секунди со помош на врвка за чевли

Ќе изгледате попривлечно со помош на овој едноставен трик Ако сакате да ги истакнете градите, не ви треба пуш-ап или многу пари. Се’ што ви треба е една врвка за чевли. Врвката треба да ја поминете под бретелите на гардникот, од предната страна и да ја врзете на средина. Потоа …

Повеќе »

(ФОТО) Елизабет Харли споделила разголена фотографија: „Ова е сигурно пред операциите“

На својот Инстаграм профил, британската актерка сподели слика од младоста, откривајќи дека Марио Тестино ја фотографирал за британскиот „Вог“ пред повеќе од 20. години. Покрај сликата на која позира во долна облека и маица со прерамки, Елизабет Харли едноставно напишала: „Па здраво“… Следеле многу пофалби за нејзиниот изглед, но имало …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЗАБОРАВИЛ НА КАМЕРИТЕ – Новиот напаѓач на Фиорентина е снимен како сладострасно гледа во градите на портпаролката на клубот

Бразилскиот напаѓач кој дојде во Фиорентина како замена за Душан Влаховиќ, Артур Кабрал, го привлече вниманието на социјалните мрежи бидејќи на прес-конференција не го тргал погледот од клупскиот ПР. Медиумите во Италија пишуваат дека Артур зборувал на прес-конференцијата во пресрет на предизвиците кои овој клуб ги очекува во наредниот период, …

Повеќе »

(ФОТО) Шок на снимањето на Гранд: Пејачка на сцената ги покажала целосно голите гради

Пејачката Љупка Стевиќ била на снимањето на емисијата „Гранд Специјал“, кога ги шокирала сите присутни во студиото покажувајќи ги целосно, ама целосно голите гради. Пејачката излегла на сцената и ја отпеала нејзината песна, а носела сребрен фустан со длабоко деколте. Градите во еден момент целосно и испаднале од фустанот, а …

Повеќе »

(ФОТО) Салма Хајек во костим за капење – Следбениците велат – „ќе го срушиш интернетот“

Описот на фотографијата беше поврзан со филмот за кој моментално најмногу се зборува … Познатата актерка Салма Хајек на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ужива на базен и пие, но славата ја однел едноделниот костим за капење. Едноделниот црн костим ги истакнал нејзините облини, а на костимот за …

Повеќе »

(ФОТО) Колку естетски операции направила Кајли Џенер? Фотографиите некогаш и сега откриваат се!

Кајли Џенер своето детство го помина пред камера, а нејзината трансформација од слатко девојче во ѕвезда на денешницата беше проследена од бројни медиуми. Нејзината денешна појава е се освен на „растење“. Кајли Џенер (23) порасна во центарот на медиумското внимание. Нејзината трансформација од девојка во тинејџерка, а сега и мајка, …

Повеќе »