(ВИДЕО) ДОБРО Е ДА СЕ ЗНАЕ – Поправете патент со помош на ВИЛУШКА: Ви требаат неколку секунди

Трик кој ќе ви ги спаси нервите…
Проблемите со патентот се чести, особено кога од држачот „испадне“ делот со кој ги прицврстуваме панталоните, сакото или друго парче облека.
Што и да се обидете, не можете да го вратите во првобитната положба. Многу луѓе се откажуваат или ја носат облеката во продавница, но овој проблем можете да го решите сами, единствениот предуслов е да не се скршени забците на патентот.
Втората работа што ви треба е вилушка и неколку секунди време.
Како се одвива процесот погледнете во видеото:


Фото: Илустрација

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 18.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Ако сметате дека и другите можеби имаат нешто да кажат што ќе биде …