Татко на плажа го учел синот да вози велосипед и сите ги воодушевил со своето однесување. Погледнете го трогателното видео!

Луѓето на социјалните мрежи беа воодушевени од убав момент кој некој го фатил на плажа. Човек решил да го научи синот да вози велосипед, а откако момчето успеало, следел момент кој на сите им донесе насмевка.

Речиси сигурно ќе се чувствувате малку подобро по ова видео! 🥰


View this post on Instagram

A post shared by LADbible (@ladbible)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …